Дитячий спортивний велосипед 20" Corso Fox 15
Короткий опис
Дитячий велосипед Corso Fox 15 — сучасна спортивна модель для дітей зростом 115–130 см. Велосипед має легку магнієву раму, 7-швидкісну систему Shimano та дискові гальма, це все забезпечує комфортне та безпечне катання.
Основні переваги:
- Магнієва рама
- 7 швидкостей Shimano
- Дискові гальма 160 мм
- Литі протиударні ободи
- Амортизаційна вилка
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Модель | Fox 15 |
| Тип велосипеда | Дитячий спортивний |
| Розмір коліс | 20" |
| Матеріал рами | Магній |
| Розмір рами | 11" |
| Рекомендований зріст | 115–130 см |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Манетка | Shimano Revoshift SL-RV200-7R |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TY21 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Вилка | Сталева, пружинно-еластомірна, 38 мм |
| Гальма | Механічні дискові, 160 мм |
| Ободи | Подвійні литі протиударні |
| Кількість передніх зірок | 1 |
| Кількість задніх зірок | 7 |
| Кермо | Сталь |
| Виніс керма | Алюміній, 45 мм |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Шатуни | Сталь, 152 мм |
| Педалі | Сталь + пластик, зі світловідбивачами |
| Підніжка | Є |
| Максимальне навантаження | 80 кг |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.