Електричний трицикл Corso SIG L SL-090606 1200W 72V/24Ah
Електричний трицикл Corso SIG L — надійний та практичний транспорт для щоденного використання, який чудово підійде для пересування містом та селом. Він має двигун 1200W і надійний LiFePO4 акумулятор 72V/24Ah. Завдяки цьому, цей транспорт забезпечить вам не тільки хороший запас ходу, але й витривалість під навантаження.
⸻
Основні переваги
• Потужний двигун 1200W
• Надійний акумулятор LiFePO4 72V/24Ah
• Запас ходу до 76 км
• Три посадочні місця
• Передній кошик та багажне відділення
• Посилена конструкція для навантаження до 200 кг
⸻
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Corso SIG L SL-090606 |
| Тип | Електричний трицикл |
| Двигун | Постійного струму, виносний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Привід | Через редуктор |
| Акумулятор | LiFePO4 |
| Напруга / ємність | 72V / 24Ah |
| Запас ходу | 71–76 км |
| Максимальна швидкість | до 45 км/год |
| Рама | Сталева |
| Передня підвіска | Амортизаційна (38 мм) |
| Задня підвіска | Пружинно-гідравлічна |
| Гальма передні | Дискові гідравлічні |
| Гальма задні | Барабанні (ножні) |
| Колеса | 300-10 |
| Панель приладів | Кольорова LED |
| Освітлення | LED фара, стоп-сигнал, повороти |
| Сигналізація | Є (2 брелоки) |
| Час зарядки | 6–8 год |
| Максимальне навантаження | до 200 кг |
| Вага | 123 кг |
⸻
Комплектація
• Електричний трицикл Corso SIG L
• Акумулятор 72V/24Ah
• Зарядний пристрій (220V)
• 2 брелоки сигналізації
• Дзеркала заднього виду
• Інструкція

Відгуки
Відгуків немає, поки що.